Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

Wyszukane

Konsultacje społeczne dotyczące Regionalnego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia na rok 2014

Uprzejmie informujemy, że rozpoczął się proces konsultacji projektu Regionalnego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia na rok 2014, opracowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy. Uwzględniono w nim materiały przekazane przez partnerów zaproszonych do jego tworzenia, powiatowe urzędy pracy oraz wydziały merytoryczne Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem.


„Aktywizacja zawodowa osób 50+”

Ruszyła nowa edycja ogólnopolskiej kampanii aktywizacji zawodowej osób 50+ finansowanej z  Europejskiego Funduszu Społecznego. Na poszukujących zatrudnienia oraz pracodawców czeka poradnik z niezbędnymi informacjami o rynku pracy oraz doświadczeni eksperci. Szczegóły na www.50plus.gov.pl


Rezerwa na rzecz młodych uruchomiona

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej przyznało w drodze konkursu dodatkowe środki na realizację programów aktywizacji zawodowej bezrobotnych do 30 roku życia. 12 urzędów pracy z województwa śląskiego otrzyma ponad 6,3 mln złotych na wsparcie osób młodych.


Kolejne posiedzenie Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia

Podsumowanie perspektywy 2007-2013 a także nowe założenia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój to dominujące tematy omawiane podczas posiedzenia Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia, które odbyło się 17.02.2014 w siedzibie WUP w Katowicach.


Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

W 2012 roku 27 stycznia, po raz pierwszy obchodziliśmy Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Od ponad 20 lat Publiczne Służby Zatrudnienia w sposób znaczący wpływają na regionalne rynki pracy, wspierają przedsiębiorczość i promują idee związane z aktywnością zawodową. Życzymy zadowolenia i satysfakcji z pracy zawodowej, sukcesów oraz cennych inicjatyw, a także udanej współpracy z partnerami rynku pracy.szukana fraza "" wszystkich znalezionych pozycji 82