Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

Wyszukane

Eksperci o "Śląskich Wyzwaniach"

Przedstawiciele Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej, urzędów pracy, ośrodków pomocy społecznej oraz partnerów zaangażowanych w realizację projektu innowacyjnego „Śląskiego Wyzwania” spotkali się 23.08.2013 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, by omówić jego dotychczasowe efekty.


Mamo, wybierz z nami ścieżkę własnego rozwoju

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach organizuje warsztaty „Kreacja Mamy-Pracownika – wybierz ścieżkę własnego rozwoju”, które odbędą się 27 maja w godz. 9.00-13.00. Zapraszamy wszystkie panie, które mają zamiar powrócić na rynek pracy!


Informacje dotyczące EFS

W związku z uruchomieniem nowej strony internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach informujemy, że wszelkie komunikaty dotyczące konkursów, posiedzeń KOP, realizacji projektów dostępne są jak dotychczas  na podstronie EFS pod adresem http://efs.wup-katowice.pl/.


Wkrótce ruszy „Automobilizacja”

W związku z pogarszającą się sytuacją ekonomiczną branży motoryzacyjnej Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach z początkiem roku podjął pracę nad opracowaniem projektu systemowego, który pozwoli zwolnionym pracownikom powrócić na rynek pracy.


Porady i informacje grupowe

W ramach porad i informacji grupowych prowadzone są zajęcia ułatwiające funkcjonowanie na rynku pracy. Zajęcia te przeznaczone są dla różnych grup odbiorców. Opracowane programy spotkań umożliwiają realizację indywidualnych celów i potrzeb klientów.szukana fraza "" wszystkich znalezionych pozycji 18