Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

Wyszukane

Spotkanie dla inżynierów z niemieckim doradcą EURES

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza 11.10.2013 r (dzień po Europejskich Targach Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji) na warsztaty „Warunki życia i pracy w Niemczech – możliwości zatrudnienia oraz proces rekrutacji ” skierowane do inżynierów znających język angielski w stopniu min. dobrym, którzy ukończyli studia o następujących kierunkach: informatyka, automatyka i robotyka,  mechanika, mechatronika, elektrotechnika, elektryka, elektronika, spawalnictwo.


I Branżowe Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich zaprasza na I Branżowe Targi Pracy, które odbędą się w terminie od 25 do 30 września br. w godzinach od 10.30 do 13.00 w siedzibie urzędu mieszczącego się przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 14 w Piekarach Śląskich.


Eksperci o "Śląskich Wyzwaniach"

Przedstawiciele Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej, urzędów pracy, ośrodków pomocy społecznej oraz partnerów zaangażowanych w realizację projektu innowacyjnego „Śląskiego Wyzwania” spotkali się 23.08.2013 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, by omówić jego dotychczasowe efekty.


Akcja informacyjna dla powracających z zagranicy

Ponad 1700 materiałów informacyjnych – plakatów i ulotek dotyczących praw wynikających z koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz zasad ubiegania się o świadczenia, trafiło za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach do Polaków przebywających za granicą.


Mamo, wybierz z nami ścieżkę własnego rozwoju

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach organizuje warsztaty „Kreacja Mamy-Pracownika – wybierz ścieżkę własnego rozwoju”, które odbędą się 27 maja w godz. 9.00-13.00. Zapraszamy wszystkie panie, które mają zamiar powrócić na rynek pracy!


Na Zamek po ofertę pracy

Dwa tysiące wolnych miejsc pracy czekało na odwiedzających tegoroczną edycję Transgranicznych Targów Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji, które odbyły się 17 maja na terenie Zamku Cieszyn.


Poszukujesz pracy? Odwiedź nas w Cieszynie

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza na VI edycję Transgranicznych Targów Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji, które odbędą się na terenie Zamku Cieszyn 17.05.2013 w godz. 10.00-14.00.szukana fraza "" wszystkich znalezionych pozycji 24