Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

Wyszukane

Rekrutacja do akcji - młodzi i dojrzali pilnie poszukiwani

Wiedza i pasja to potencjał, którym warto się podzielić z innymi bez względu na to czy jest się młodym czy dojrzałym. Razem można robić wiele rzeczy. Gotować. Czytać. Podróżować. Śpiewać. Razem można też wziąć udział w akcji "Pokoleniowy tandem"! Wydział EFS Urzędu Marszałkowskiego do 8 listopada 2013 r. czeka na twórcze, międzypokoleniowe pary aktywistów, dla których zwykłe hobby już wkrótce stanie się przygodą życia.


Eksperci o "Śląskich Wyzwaniach"

Przedstawiciele Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej, urzędów pracy, ośrodków pomocy społecznej oraz partnerów zaangażowanych w realizację projektu innowacyjnego „Śląskiego Wyzwania” spotkali się 23.08.2013 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, by omówić jego dotychczasowe efekty.


Nowe wydanie e-biuletynu Rynek Pracy

Partnerstwo lokalne, III Kongres MŚP, nowa ustawa antykryzysowa, wywiady z ekspertami oraz bieżące wydarzenia z rynku pracy – to najważniejsze tematy, które poruszyliśmy w drugim wydaniu biuletynu. Po raz kolejny zachęcamy do zapoznania się artykułami poprzez e- wydanie, dostępne za pośrednictwem komputerów i urządzeń mobilnych.


„ Sprawni–Niepełnosprawni w pracy. Fakty i mity ”.

Dlaczego tylko co 5 osoba niepełnosprawna znajduje pracę ? Jakie znaczenie mają funkcjonujące stereotypy i obawy pracodawców przed zatrudnianiem osób niepełnosprawnych ? O tym będą rozmawiać uczestnicy debaty telewizyjnej, której emisja odbędzie się 19 maja o godz. 17.00 na antenie TVP Katowice.


Informacje dotyczące EFS

W związku z uruchomieniem nowej strony internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach informujemy, że wszelkie komunikaty dotyczące konkursów, posiedzeń KOP, realizacji projektów dostępne są jak dotychczas  na podstronie EFS pod adresem http://efs.wup-katowice.pl/.


Wkrótce ruszy „Automobilizacja”

W związku z pogarszającą się sytuacją ekonomiczną branży motoryzacyjnej Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach z początkiem roku podjął pracę nad opracowaniem projektu systemowego, który pozwoli zwolnionym pracownikom powrócić na rynek pracy.szukana fraza "" wszystkich znalezionych pozycji 24