Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

Aktualności

Nowy numer biuletynu "Rynek Pracy"

 Przewodnim tematem drugiego w bieżącym roku numeru „Rynku Pracy” – biuletynu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach jest dualny system kształcenia zawodowego. Oprócz głównego poruszonego zagadnienia w  najnowszym wydaniu „Rynku Pracy” znajdą Państwo wiele ciekawych materiałów do zapoznania, z którymi serdecznie Państwa zapraszamy.


Propozycja praktyk zawodowych z francuskiego Saint – Étienne.

Ośrodek kształcenia dualnego – CFAI z Saint – Étienne złożył za pośrednictwem  Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach ofertę daleko idącej współpracy w ramach kształcenia zawodowego. Francuzi poszukują instytucji, która skierowałaby swoich uczniów na praktyki w ramach systemu kształcenia dualnego.


WUP na pikniku w Katowicach-Ligocie

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum zorganizował 13 czerwca br. w Katowicach VI Forum Nowej Gospodarki, w czasie którego liderzy biznesu, nauki i administracji, debatowali wspólnie nad przyszłością energetyczną naszego kraju.


Na Zamek po ofertę pracy

Transgraniczne Targi Pracy Przedsiębiorczości i Edukacji otworzył Dyrektor WUP w Katowicach - Grzegorz Sikorski

Ponad tysiąc wolnych miejsc pracy czekało na odwiedzających tegoroczną edycję Transgranicznych Targów Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji, które odbyły się 6 czerwca na terenie Zamku Cieszyn.Archiwum aktualności: