Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

Wyszukane

Nowe wydanie e-biuletynu Rynek Pracy

Partnerstwo lokalne, III Kongres MŚP, nowa ustawa antykryzysowa, wywiady z ekspertami oraz bieżące wydarzenia z rynku pracy – to najważniejsze tematy, które poruszyliśmy w drugim wydaniu biuletynu. Po raz kolejny zachęcamy do zapoznania się artykułami poprzez e- wydanie, dostępne za pośrednictwem komputerów i urządzeń mobilnych.


„ Sprawni–Niepełnosprawni w pracy. Fakty i mity ”.

Dlaczego tylko co 5 osoba niepełnosprawna znajduje pracę ? Jakie znaczenie mają funkcjonujące stereotypy i obawy pracodawców przed zatrudnianiem osób niepełnosprawnych ? O tym będą rozmawiać uczestnicy debaty telewizyjnej, której emisja odbędzie się 19 maja o godz. 17.00 na antenie TVP Katowice.


Informacje dotyczące EFS

W związku z uruchomieniem nowej strony internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach informujemy, że wszelkie komunikaty dotyczące konkursów, posiedzeń KOP, realizacji projektów dostępne są jak dotychczas  na podstronie EFS pod adresem http://efs.wup-katowice.pl/.


Wkrótce ruszy „Automobilizacja”

W związku z pogarszającą się sytuacją ekonomiczną branży motoryzacyjnej Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach z początkiem roku podjął pracę nad opracowaniem projektu systemowego, który pozwoli zwolnionym pracownikom powrócić na rynek pracy.


VI Ponadnarodowe Forum Partnerskie

Krajowa Instytucja Wspomagająca ogłasza nabór uczestników na VI Ponadnarodowe Forum Partnerskie, które odbędzie 4-5 marca br. w Warszawie. Ideą przedsięwzięcia jest stworzenie możliwości zawiązania partnerstw w celu realizacji projektów współpracy ponadnarodowej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Obok instytucji z Polski, w spotkaniu udział wezmą projektodawcy zagraniczni, m. in. ze Szwecji.


Harmonogram ogłaszania konkursów w roku 2013

Przedstawiamy harmonogram konkursów na nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki planowanych do ogłoszenia przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w roku 2013.szukana fraza "" wszystkich znalezionych pozycji 19