Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

adres: 40-048 Katowice, ul. Kościuszki 30

telefony:
Centrala: +48 32 757 33 60, +48 32 757 33 01
Sekretariat: +48 32 757 33 15
Kancelaria: +48 32 757 33 79

fax: +48 32 757 33 62

e-mail: wup@wup-katowice.pl, kawu@praca.gov.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

AZ Aktualności

Informacje ogólne [pokaż][ukryj]

Projekt: Specjalistyczne wsparcie dla pracowników agencji zatrudnienia z terenu województwa śląskiego

 

Jaki jest cel projektu?

Celem projektu jest poprawa jakości usług agencji zatrudnienia w zakresie poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy poprzez przeszkolenie 288 pracowników agencji zatrudnienia oraz wsparcie doradcze dla 18 agencji zatrudnienia .

 

Kto może uczestniczyć w projekcie ?

Szkolenia i doradztwo skierowane są do pracowników agencji zatrudnienia mających bezpośredni kontakt z klientem (doradcy zawodowi, pośrednicy pracy oraz osoby na stanowiskach administracyjnych) działających na terenie województwa śląskiego, w tym pracowników śląskich filii agencji, które mają swoją siedzibę poza województwem.

Harmonogram szkoleń

Prezentujemy Państwu harmonogram szkoleń na sierpień i wrzesień. Pragniemy poinformować, że część tematów szkoleniowych ma swoją ostatnią edycję we wrześniu.

Zgłoszenia na szkolenia należy kierować na adres email: agencjezatrudnienia@eckeureka.pl


Rozpoczynamy szkolenia

Dziękujemy za przystąpienie do projektu unijnego "Specjalistyczne wsparcie dla pracowników agencji zatrudnienia z terenu województwa śląskiego".
Powoli zbliżamy się do zamknięcia procesu rekrutacji i rozpoczęcia cyklu szkoleń dla Państwa. Pierwsze z nich zamierzamy uruchomić na początku czerwca.


Programy szkoleń

Prezentujemy Państwu szczegółowe programy szkoleń dla pracowników agencji zatrudnienia. Szkolenia rozpoczną się w czerwcu i będą trwać do października b.r. Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z 2 wybranych szkoleń.
W przypadku wolnych miejsc szkoleniowych, będzie możliwość skorzystania z większej liczby szkoleń.

Kontakt do biura projektu: 32 757 33 37


Przedłużamy rekrutację do 15 maja

Informujemy, że rekrutacja uczestników projektu zostaje przedłużona do 15 maja b.r.

Zachęcamy wszystkich pracowników agencji zatrudnienia z terenu województwa śląskiego do udziału w projekcie. Proponujemy bezpłatne szkolenia (zakres tematyczny dostępny jest tutaj) oraz bezpłatne wsparcie


Rozpoczęliśmy rekrutację uczestników!

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zapraszają do udziału w projekcie „Specjalistyczne wsparcie dla pracowników agencji zatrudnienia z terenu województwa śląskiego”.