Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

AZ Aktualności

Rozpoczynamy szkolenia

Dziękujemy za przystąpienie do projektu unijnego "Specjalistyczne wsparcie dla pracowników agencji zatrudnienia z terenu województwa śląskiego".
Powoli zbliżamy się do zamknięcia procesu rekrutacji i rozpoczęcia cyklu szkoleń dla Państwa. Pierwsze z nich zamierzamy uruchomić na początku czerwca.

Z uwagi na dużą grupę uczestników projektu, większość szkoleń będzie prowadzona włącznie do października 2014r. Szkolenia są jednodniowe, bezpłatne, pracodawca pokrywa jedynie Państwu koszty dojazdu do Katowic. W trakcie szkoleń zapewniamy przerwy kawowe, obiad, materiały szkoleniowe.
Firmą, która będzie się kontaktować z uczestnikami projektu odnośnie terminów, miejsca i tematów szkoleniowych będzie Europejskie Centrum Kształcenia EUREKA z Lublina http://eckeureka.eu/
Firma ta również zabezpiecza doświadczonych trenerów, którzy będą szkolić miedzy innymi z takich tematów jak: headhunting, pośrednictwo pracy krajowe i zagraniczne, assessment i development center, marketing w agencjach zatrudnienia.

Liczymy, że szkolenia w pełni spełnią Wasze oczekiwania oraz będą przydatne w dalszej pracy zawodowej.

W przypadku pytań, chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

32 757 33 37

mail:askalec@wup-katowice.pl