Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

Aktualności

Praca i coś jeszcze

Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała w centrum zainteresowania mieszkańców województwa śląskiego. VIII Europejskie Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji przyciągnęły w tym roku tłumy zwiedzających.

Oficjalnego otwarcia dokonali w Katowicach honorowi patroni- Marszałek Województwa Śląskiego Pan Adam Matusiewicz i Wojewoda Śląski- Pan Zygmunt Łukaszczyk oraz Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach - Mieczysław Płaneta.

targi_male

Kilka tysięcy szans na zatrudnienie

Europejskie Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji- 12.10.2011, godz. 10.00-14.00. W trzech lokalizacjach jednocześnie: Katowice (Gmach Sejmu Śląskiego), Częstochowa (filia WUP), Bielsko-Biała (filia WUP). Po raz pierwszy z tak bogatą ofertą zatrudnienia.


Kolejne edycje szkoleń Centrum Metodycznego

Jak wspomagać bezrobotnych, poszukującycyh zatrudnienia? Co może zaskoczyć doradcę podzcas pracy z klientem? Między innymi na takie pytania mogli odpowiedzieć uczestnicy kolejnych szkoleń, realizowanych przez Centrum Metodyczne Poradnictwa Zawodowego w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach.


WRZ o kierunkach kształcenia

Sytuacja na śląskim rynku pracy, stan wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w naszym województwie oraz planowane działania na ostatni kwartał 2011 roku- to wiodące tematy, które poruszone zostały na posiedzeniu Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia 13.09 b.r. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy.


Śląskie się zmienia

Na własne oczy mieliśmy okazję przekonać się w niedzielę jak nasze województwo wykorzystało szansę na rozwój dzięki funduszom unijnym. Piknik Europejski pod hasłem „Razem zmieniamy Śląskie” na Polach Marsowych WPKiW był okazją do twórczej zabawy, imprezy przy dobrej muzyce oraz poznania miejsc, które rozkwitły dzięki wsparciu Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

fotoumowa3_200

Masz pomysł na biznes? Zgłoś go na konkurs!

Rusza VIII Edycja Konkursu na Biznesplany, organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. W tym roku w odmienionej dwuetapowej formule można powalczyć o tytuł Pomysł na Biznes Roku 2011 oraz o nagrody pieniężne w wysokości 3000, 5000 oraz 10000 zł złotych.


Szkolenia dla doradców zawodowych

Centrum Metodyczne Poradnictwa Zawodowego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach organizuje w dniach 18-20.10.2011 szkolenia metodyczne dla doradców zawodowych zatrudnionych w Szkolnych Ośrodkach Kariery z terenu województwa śląskiego.Archiwum aktualności: