Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

Aktualności

Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich pracodawców tworzących miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych do wzięcia udziału w Targach Pracy dla Osób Niepełnosprawnych, które odbędą się 10 października 2013 r. (g. 10.00-14.00) na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Wydarzenie jest nowym komponentem Europejskich Targów Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji, które WUP organizuje w tym samym dniu.


Projekt „Pomoc dla hutników” uruchomiony

Realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie projekt skierowany jest do pracowników zwalnianych z ISD Huta Częstochowa oraz podmiotów z nią kooperujących. Szansę na aktywizację zawodową ma 270 osób.


Eksperci o "Śląskich Wyzwaniach"

W panelu eksperckim uczestniczyła Dyrektor ROPS - Halina Misiewicz

Przedstawiciele Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej, urzędów pracy, ośrodków pomocy społecznej oraz partnerów zaangażowanych w realizację projektu innowacyjnego „Śląskiego Wyzwania” spotkali się 23.08.2013 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, by omówić jego dotychczasowe efekty.


Rekrutacja do projektu systemowego pn. „Automobilizacja” w ramach Poddziałania 8.1.2 PO KL

Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach rozpoczyna nabór osób bezrobotnych zainteresowanych wsparciem finansowym na rozwój przedsiębiorczości w ramach projektu systemowego „Automobilizacja”.Projekt jest realizowany w ramach Poddziałania 8.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Archiwum aktualności: