Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

WiPKP Aktualności

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM

ZAPROSZENIE na Seminarium zorganizowane w ramach projektu„Wiedza i praktyka kluczem do skutecznej pomocy bezrobotnym osobom niepełnosprawnym" - 28 maja 2015 r,. godz. 10.00, Katowice ul. Koszarowa 6

ZAPROSZENIE

na Seminarium zorganizowane w ramach projektu„Wiedza i praktyka kluczem do skutecznej pomocy bezrobotnym osobom niepełnosprawnym"

W imieniu Grzegorza Sikorskiego, Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium dla Uczestników projektu  „Wiedza i praktyka kluczem do skutecznej pomocy bezrobotnym osobom niepełnosprawnym”, które odbędzie się w dniu 28 maja 2015 r. o godz. 10.00, w Katowicach przy ul. Koszarowej 6, w sali konferencyjnej  Międzynarodowej Szkoły Bankowości i Finansów. Celem seminarium jest przekazanie pracownikom publicznych służb zatrudnienia województwa śląskiego, wiedzy nabytej w trakcie wizyt studyjnych w Mannheim (Niemcy).

Zachęcamy uczestników realizowanego projektu oraz wszystkich zainteresowanych tematem seminarium do uczestnictwa w spotkaniu.


Załącznik zaproszenie [804 kB]
Loga partnerów