Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna / Urząd /

Aktualności

V edycja konkursu dla dziennikarzy "Ludzka twarz EFS"

4 kwietnia 2011 r. została ogłoszona V edycja konkursu dla dziennikarzy prasowych, radiowych i telewizyjnych "Ludzka twarz EFS".

Organizatorem Konkursu jest Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Departamentem Zarządzania Europejskim Funduszem Społecznym w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce. Konkurs odbywa się pod patronatem Stowarzyszenia Polskich Mediów i Instytutu Spraw Publicznych.

Celem konkursu jest udowodnienie, że środki Europejskiego Funduszu Społecznego rzeczywiście trafiają do ludzi, do uczestników projektów, że dzięki tym projektom mogą oni zmieniać swoje życie. Promocja efektów i pokazanie szans, jakie stwarza Europejski Fundusz Społeczny, a prace dziennikarzy w znacznym stopniu mogą przyczyniać się do przybliżania ludziom istoty EFS, stanowić inspirację do działania.

Celem V edycji Konkursu jest w szczególności promocja wsparcia EFS kierowanego do osób niepełnosprawnych, a także do osób w wieku 50+.

Szczegóły na stronie Instytucji Zarządzającej PO KL

Sporządził: Michał Kuc