Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna / Urząd /

Aktualności

Oferta pracy w Irlandii Północnej dla spawaczy

Zdjęcie

 

Agencja pracy tymczasowej – „Riada Resourcing” poszukuje pracowników na stanowisko spawacza MIG / MAG w Irlandii Północnej.

 

Agencja pracy tymczasowej „Riada Resourcing” funkcjonuje na rynku brytyjskim od 2000 r. Długoletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowany personel gwarantują najwyższej jakości standardy. Oferta pracy jest skierowana do spawaczy posiadających uprawnienia spawalnicze MIG / MAG. Ilość wolnych etatów wynosi 20. Wymagana jest umiejętność czytania rysunku technicznego oraz ustawiania migomatu. Wysokość pensji jest zależna od doświadczenia oraz zmiany - od £8.50 do £11.00 za godzinę pracy (brutto). Pracodawca pomaga  w organizacji zakwaterowania. Koszty zakwaterowania ponosi pracownik. Przy większej ilości pracowników zakwaterowanych odpłatnie w nieruchomościach należących do pracodawcy istnieje możliwość pomocy przy organizacji dojazdów na trasie miejsce zakwaterowania – miejsce wykonywania pracy.

 

Pracodawca oferuje również pomoc w załatwianiu podstawowych spraw takich jak: pomoc w otwarciu rachunku bankowego, pomoc w ubieganiu się o numer ubezpieczenia społecznego (National Insurance Number)

Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w ogłoszeniu o pracę.