Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

Aktualności

„Regionalne inicjatywy zapobiegania bezrobociu osób młodych. Dualne kształcenie zawodowe”- zaproszenie na konferencję

Zdjęcie

W dniu 14 października 2014 r., w godzinach 10.00 – 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13 odbędzie się konferencja pn. „Regionalne inicjatywy zapobiegania bezrobociu osób młodych. Dualne kształcenie zawodowe”.


Wydarzenie dotyczyć będzie prezentacji praktycznych rozwiązań w zakresie aktywizacji, zatrudniania i możliwości efektywnego wspierania osób młodych w ramach dualnego kształcenia zawodowego.
Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się między innymi z doświadczeniami  niemieckimi we włączaniu pracodawców w proces kształcenia, jako elementu podnoszenia ich kwalifikacji. Jakość pracowników oraz ich umiejętności w dużej mierze są uzależnione od formy organizacji kształcenia zawodowego. Organizatorem wydarzenia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach Filia w Częstochowie oraz Urząd Miasta Częstochowy.


Zgłoszenia przyjmowane są do 9 października 2014 r. poprzez wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres mpietrulewicz@wup-katowice.pl.

Poniżej publikujemy program konferencji oraz kartę zgłoszenia.

Serdecznie wszystkich zainteresowanych zapraszamy!