Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna / Urząd /

Aktualności

Nowoczesna kobieta w pracy i biznesie – zapraszamy na szkolenie

Zdjęcie

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach organizuje 4 czerwca bezpłatne warsztaty dla kobiet, które poprowadzi profesjonalna stylistka. Podczas spotkania panie dowiedzą się jak wypromować własną osobę podczas rozmowy z pracodawcą oraz poznają plusy i minusy prowadzenia biznesu.

„Nowoczesna kobieta w pracy i w biznesie” to nowy pomysł na zajęcia, prowadzone przez Centrum Informacji i Kariery Zawodowej w WUP z udziałem specjalistki, zajmującej się na co dzień stylistyką ubioru. Celem warsztatów jest podniesienie umiejętności w zakresie autopromocji  podczas rozmowy kwalifikacyjnej, wskazanie istotnych elementów autoprezentacji i najczęściej popełnianych błędów, przedstawienie sposobów ich redukowania. W trakcie spotkania zostaną omówione podstawowe zasady stylizacji, analiza kolorystyczna,  psychologia ubioru, dobór ubrań i akcesoriów do sylwetki. Zajęcia będą miały charakter warsztatowy z wykorzystaniem akcesoriów odzieżowych, a nad całością będzie czuwać Monika Janik, właścicielka firmy „Kreacja” z Mysłowic.

Program zajęć:

‐      rozmowa z pracodawcą i elementy autoprezentacji,

‐      jeśli nie etat, to może własna firma – za i przeciw samozatrudnieniu,

‐      warsztaty ze stylistką ubioru.

 

Termin: 4 czerwca 2014, godz. 9.00 – 13.00, sala 222b / 221, Katowice ul. Kościuszki 30

Zapisy na zajęcia  przyjmowane są pod nr telefonu: 32-7573389 w godzinach 7.30 – 15.00. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.